– Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Zabierzowie

Szanowni Państwo

Wszyscy Klienci korzystający z usług

Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zabierzowie

 

W związku z zaistniałą sytuacją (zagrożenie zdrowia i życia mieszkańców)
w Polsce i na świecie  pracownicy Poradni są zmuszeni do zmiany organizacji swojej pracy.

Niestety wpłynie to także na Państwa.

 

Wszystkie ustalone wcześniej wizyty zostają anulowane.

Będziemy musieli, w pierwszej kolejności znaleźć terminy dla tych, których diagnozy zostały przerwane oraz dla tych, dla których diagnozy są szczególnie ważne (np. wpływają na decyzję formy kontynuowania nauki).

Pracownicy Poradni będą się do Państwa odzywali telefonicznie.
W przypadku braku kontaktu ze strony Poradni w ciągu najbliższych 2 tygodni, prosimy o telefon przed planowaną wizytą.

Wszystkie zajęcia, które są możliwe do przeprowadzenia w sposób zdalny sukcesywnie są wdrażane.

W razie potrzeby rozmowy i wsparcia możecie Państwo dzwonić bezpośrednio do psychologów, pedagogów lub logopedów naszej Poradni lub uzyskać kontakt dzwoniąc na podany niżej oraz na stronie internetowej numer telefonu.

 

Zespół Orzekający zgodnie z planem odbędzie się 10 kwietnia 2020 roku. Wszystkie wnioski i dokumentację prosimy składać elektronicznie (e-mail – szyfrując pliki z wrażliwymi danymi lub poprzez skrzynkę podawczą e-PUAP). W wyjątkowych sytuacjach będzie możliwe dostarczenie dokumentów osobiście (po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym).

 

W trakcie zmiany organizacji pracy Poradni od 8.00 do 16.00 czynny jest nr tel.: 507 964 086.

 

Dla wszystkich jest to trudny czas. Proszę Państwa o wyrozumiałość. Równocześnie  zapewniam, że pracownicy Poradni zdając sobie sprawę z wagi problemu dokładają wszelkich starań, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby.

 

Dyrektor Poradni:

Iwona Szuperska – Mazur

Back to top
Secured By miniOrange