– Komunikat

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice!

Informuję, że od dnia 1 września 2020 r. Samorządowe Przedszkole w Wołowicach będzie funkcjonowało zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020r. Z powodu zaleceń GIS i warunków lokalowych przedszkola istnieje możliwość, że nie wszystkie chętne dzieci zostaną przyjęte do przedszkola w miesiącu wrześniu. Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju

bardzo proszę o rozważenie konieczności posyłania dziecka do przedszkola

do momentu zmian zaleceń GIS. Zgłoszeń chęci uczęszczania dziecka do przedszkola proszę dokonywać telefonicznie pod numerem 12-280-20-79 bądź osobiście w siedzibie Samorządowego Przedszkola w Wołowicach od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 .

 

 

Informacja dla Rodziców dzieci nowo przyjętych !

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, warunki lokalowe przedszkola i wytyczne GIS

adaptacja dzieci będzie odbywała się  wyłącznie na placu zabaw. Dni adaptacyjne dzieci zaplanowano na

środę 26.08 i czwartek 27.08 w godzinach 12.00-14.00 .

Zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci nowo przyjętych odbędzie się

w piątek 28.08 o godz. 16.00 w siedzibie Samorządowego Przedszkola w Wołowicach. Obowiązują środki ochronne (osłona nosa i ust, dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku, zachowanie dystansu społecznego).

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 12-280-20-79

lub mailowego:sprzedszkole@wp.pl

 

 

p.o. dyrektora

Aleksandra Banach

Back to top
Secured By miniOrange