– Przedszkolny Logopeda

Drodzy Rodzice!

W tym roku pełnie obowiązki przedszkolnego logopedy.

W przedszkolu jestem raz w tygodniu, w piątki przez 2 godziny. Ponieważ nie jest to zbyt dużo i nie każdy z Państwa może przyjść, by się dowiedzieć, jak wygląda rozwój mowy dziecka, dlatego stworzyłam dla Was adres e-mail:

 

logopeda.wolowice@gmail.com

 

W czasie pandemii ten rodzaj kontaktu może okazać się bezpieczniejszy. A przy ograniczonym czasie pracy łatwiej mi będzie z Państwem się kontaktować.

Część adresów mam z przedszkola od Pań. A jeśli ktoś nie podał, to może napisać na ten adres, jeśli chce się czegoś dowiedzieć o wymowie swojego dziecka.

Pod opieką mam najpierw te dzieci, które od września idą do szkoły, potem pięciolatki. Ale sprawdzę też rozwój mowy młodszych dzieci, o ile tylko będą chciały współpracować i ze mną kilka minut porozmawiać.

Przedszkole jest odpowiednim czasem, by zadbać o prawidłowy rozwój mowy dzieci. Idąc do szkoły dzieci powinny mieć zakończony rozwój mowy. Dzięki temu łatwiej osiągną sukces szkolny. To jest prosta zależność, zbadana i udowodniona przez naukowców. Dlatego zachęcam do współpracy!

 

                                                                                                                                                                                   Łączę pozdrowienia

                                                                                                                                                                       Beata Ciastoń

Back to top
Secured By miniOrange