– Bardzo ważna informacja!

W dniu dzisiejszym 2 kwietnia (piątek) otrzymałam informację o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 dwóch pracowników przedszkola. Żadna z tych osób nie miała bezpośredniej styczności z dziećmi. W związku z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie dyrektor oraz 3 innych pracowników przedszkola oraz osoby zakażone przebywają w izolacji i na kwarantannie. Pozostali pracownicy i nauczyciele pozostają na stanowiskach pracy. Do tego momentu nie otrzymałam decyzji o zamknięciu przedszkola. 

Informuję, że praca kuchni przedszkolnej zostaje zawieszona do odwołania. Proszę o wyposażenie dzieci, które korzystają z wychowania przedszkolnego w suchy prowiant. Ciepłe napoje i woda będą podawane przez pracowników przedszkola.

Jeśli pojawią się dodatkowe informacje i zalecenia poinformuję Państwa niezwłocznie.

 

p.o. dyrektora 

Aleksandra Banach

Back to top
Secured By miniOrange