– Ważna informacja

Drodzy Rodzice!

W dniu 24 maja otrzymałam informację od jednego z Rodziców dziecka, które uczęszcza do Samorządowego Przedszkola w Wołowicach o stwierdzeniu wszawicy na skórze głowy dziecka. Wszawica głowowa występuje przede wszystkim u dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Bardzo szybko dochodzi do zakażenia przez kontakt między rówieśnikami. 

Bardzo proszę o intensywną kontrolę skóry dzieci i wzmożoną higienę osobistą. 

Proszę o zgłaszanie ewentualnych przypadków stwierdzenia wszawicy u dzieci.

 

Przypominam, że w związku z sytuacją epidemiczną w kraju sale przedszkolne i wszystkie znajdujące się w nich elementy, zabawki, dywany są regularnie dezynfekowane przy pomocy środków odkażających i ozonatora. 

 

p.o. dyrektora

Aleksandra Banach

Back to top
Secured By miniOrange