– ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PROGRAM ARTYSTYCZNY

Drodzy Rodzice!

21 czerwca (poniedziałek) ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia przeciwepidemiczne

będziemy nagrywali występy dzieci z okazji zakończenia roku szkolnego.

Proszę aby dzieci z grupy młodszej były ubrane w białe koszulki oraz kolorowe  spodnie, spódniczki.

Natomiast dzieci z grupy starszej, proszę aby były ubrane w kolorze czarnym (koszulka, spodnie lub legginsy) proszę również aby dziewczynki nie wkładały sukienek, ponieważ w przedszkolu będą przygotowane specjalne  spódniczki ). 

Nagranie będzie udostępnione na kanale Samorządowego Przedszkola w Wołowicach utworzonym na platformie youtube (bezpośredni link do wydarzenia ze względu na bezpieczeństwo będzie znajdował się wyłącznie na stronie internetowej przedszkola):)

Jeżeli ktoś z Państwa nie wyraża zgody na publikację wizerunku dziecka na kanale proszę o zgłoszenie tego faktu personelowi przedszkola przed nagraniem.

 

 

 

Back to top
Secured By miniOrange