– Drodzy Rodzice!

W związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u dwóch nauczycieli przedszkola oraz pracownika kuchni, z powodu braku kadry pedagogicznej, oddział grupy starszej pozostaje zamknięty do 25 lutego (piątek). Oddział grupy młodszej będzie funkcjonował w godzinach 8.00-13.00 do 25 lutego (piątek). Kuchnia przedszkolna będzie nieczynna do 25 lutego (piątek). Z przykrością informuję, że nie ma możliwości zapewnienia opieki dzieciom przez nauczycieli nie pracujących w Samorządowym Przedszkolu w Wołowicach.

Prawdopodobny powrót do normalnego funkcjonowania placówki nastąpi od 28 lutego (poniedziałek), jednak z uwagi na trudną sytuację bardzo proszę o sprawdzenie informacji potwierdzającej ten fakt na stronie internetowej przedszkola w niedzielę 27 lutego. 

p.o. dyrektora

Aleksandra Banach

Back to top
Secured By miniOrange