– ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE😊

Bardzo serdecznie zapraszamy nasze Przedszkolaki wraz z Rodzicami do udziału w Konkursie na plakat „ Ruch to zdrowie, aktywnie spędzam czas wolny na świeżym powietrzu – tabletom i laptopom mówię nie”. 😊⚽️🏓🛼🛹🏉
Celem konkursu jest zaprezentowanie własnych wyobrażeń o sporcie i ruchu jako elemencie zdrowego stylu życia, rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci w zakresie stosowania różnych technik sztuki plastycznej, rozwijanie wyobraźni oraz inwencji twórczej u Dzieci, propagowanie aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego. 🙂 🙂 🙂
Prace należy dostarczyć do 07 czerwca 2023 r. Na wszystkie Dzieci czekają nagrody. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. 😊 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród podczas Pikniku Rodzinnego 17 czerwca 2023 roku. 😊 Zapraszamy 😊😊😊
Back to top
Secured By miniOrange