– Zaproszenie do Akcji ,,Rodzic też czyta”

 
Drodzy Rodzice! Ruszamy z akcją
„RODZIC TEŻ CZYTA”.📖
Dla wielu czytelników książki stanowią wartość bezcenną i unikalną, nieprzeliczalną na złotówki ani inną walutę. Niektóre egzemplarze wręcz hołubimy i mają one dla nas znaczenie sentymentalne. Autograf lub dedykacja od ulubionego pisarza, prezent od kogoś ważnego, książka-pamiątka z podróży albo powieść, do której chętnie wracamy, to właśnie te wydawnictwa, z którymi nie chcemy się rozstać. Czasem jednak zdarza się tak, że w naszej domowej biblioteczce znajdują się książki, których już nie potrzebujemy albo po prostu przestają się one mieścić na regale. Co wtedy z nimi zrobić? Sprzedać czy gdzieś oddać? A jeśli tak, to gdzie? Mamy na to rozwiązanie.
W naszym przedszkolu powstaje punkt bookcrossingowy, (bookcrossing to inaczej wymiana książek).
Jeśli ktoś z Państwa, chciałby podzielić się swą książką z innymi zachęcamy do wypożyczenia jej do naszego punktu, który mieści się w szatni na specjalnym regale. Chętnych zapraszam do kontaktu bezpośrednia ze mną.
Regulamin:
Jednorazowo można zabrać do domu 1 książkę, należ wpisać się na listę. Zabraną książkę po przeczytaniu przynosimy z powrotem na nasz regał. Pamiętajmy o szacunku do książek.
Na start w biblioteczce umieszczono literaturę psychologiczno-pedagogiczną, która może stać się bardzo pomocna w wychowaniu i zrozumieniu dziecka.

 

Back to top
Secured By miniOrange