Niech magia Świąt Bożego Narodzenia Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni
A blask gwiazd przypomina, że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie…
Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń!
 
Życzą Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy
Samorządowego Przedszkola w Wołowicach

Read more

Nasze Przedszkole bierze udział w akcjach:

ALMA SPEI – Hospicjum domowe dla dzieciW tym roku na terenie naszego przedszkola został nakręcony spot reklamowy z udziałem rodziców i dzieci, którego zadaniem było ukazanie problemów z jakimi borykają się rodziny dzieci przebywających w domowych hospicjach dla dzieci.
Fundacja Psie Pole – działanie na rzecz zwierząt w potrzebieW naszej placówce

Read more

18 grudnia w godzinach 12.30-14.00 odbędzie się Wigilia przedszkolna. W tym dniu dzieci i nauczyciele spotkają się przy wspólnym stole, złożą sobie życzenia, zaśpiewają poznane pastorałki i kolędy oraz wezmą udział w słodkim poczęstunku.
Bardzo proszę o odbiór dzieci najwcześniej o godzinie 14.00 .
W tym dniu grupa młodsza nie leżakuje.

Read more

Od wtorku 15 grudnia do czwartku 17 grudnia w naszym przedszkolu odbędą się
Warsztaty Świąteczne
w ramach których dzieci upieką i ozdobią pierniczki, przygotują paczuszki z upominkami oraz wykonają kartkę z życzeniami.
Warsztaty są bezpłatne:)

Read more

Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego od zaraz. Praca w wymiarze całego etatu do sierpnia 2021 r. z możliwością przedłużenia umowy. Dodatkowym atutem będzie posiadanie kwalifikacji do prowadzenia zajęć z zakresu terapii pedagogicznej i tyflopedagogiki. CV i list motywacyjny proszę kierować na adres sprzedszkole@wp.pl lub doręczyć osobiście w siedzibie placówki w godzinach 7.00-15.00 . 
Serdecznie zapraszam do współpracy!
p.o. dyrektora 
Aleksandra Banach 

Read more

 
 
W grudniu rozpoczynamy realizację cyklicznego projektu przedszkolnego “Kalendarz adwentowy”. Projekt obejmuje codzienne spotkania w grupach i realizację zadań zawartych w programie projektu (uwrażliwianie na potrzeby innych; wolontariat; kształtowanie prawidłowych postaw; budowanie systemu wartości; integracja dzieci; rozwijanie zainteresowań muzycznych i plastycznych; wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci).
Projekt potrwa do 18 grudnia.
Zachęcamy do aktywnego udziału w projekcie!
 
p.o. dyrektora
Aleksandra Banach

Read more